Individuální konzultace

Během individuálních sezení s klienty se věnuji především kineziologii One Brain (systém Jednotného mozku, metoda 3v1).  Kineziologie poskytuje nepřeberné množství nástrojů, jak se zbavit stresu, strachů a traumat, která si neseme z minulosti a nějakým způsobem nás omezují v přítomnosti, včetně fyzických zdravotních potíží. 

Pokud má klient zájem o homeopatický odběr případu, pracuji podle principů klasické konstituční homeopatie, což znamená celostní přístup  (podobně tomu je u kineziologie, která si rovněž klade za cíl propojení těla, mysli a ducha, ono výše zmíněné 3v1) ke klientovi, kdy je homeopatický lék vybrán na základě souhrnu fyzických i psychických charakteristik. Někdy se na mne klienti obracejí i v akutních stavech, kde může být homeopatie rovněž velmi prospěšná.

Někteří klienti, zvláště maminky s dětmi, si pak přicházejí pro Bachovy esence. S těmito esencemi - a ještě dalšími - pracuje i kineziologie. Jsou to velmi jemné květové esence, které se primárně předepisují na negativní emoční stavy.

Ceník

platný od 1. března 2022

Kineziologické sezení (metoda 3in1 Concepts, systém One Brain)

Délka sezení obvykle 1,5 až 2 hodiny

1200 - 1400 Kč

Kineziologické sezení (metoda 3in1 Concepts, systém One Brain) DĚTI

Délka setkání je kratší než u dospělých, obvykle kolem 1 hodiny

800 - 1200 Kč

Konstituční homeopatie

Délka sezení obvykle 1,5 hodiny

1200 Kč

Konzultace pro Bachovy esence

Délka sezení cca 1 hodina

700 Kč

Homeopatická kontrolní konzultace

Délka sezení max. 1 hodina

500 - 700 Kč