INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE

Během individuálních sezení s klienty se věnuji především kineziologii One Brain (systém Jednotného mozku, metoda 3v1).  Kineziologie poskytuje nepřeberné množství nástrojů, jak se zbavit stresu, strachů a traumat, která si neseme z minulosti a nějakým způsobem nás omezují v přítomnosti, včetně fyzických zdravotních potíží. 

Pokud má klient zájem o homeopatický odběr případu, pracuji podle principů klasické konstituční homeopatie, což znamená celostní přístup  (podobně tomu je u kineziologie, která si rovněž klade za cíl propojení těla, mysli a ducha, ono výše zmíněné 3v1) ke klientovi, kdy je homeopatický lék vybrán na základě souhrnu fyzických i psychických charakteristik. Někdy se na mne klienti obracejí i v akutních stavech, kde může být homeopatie rovněž velmi prospěšná.

Někteří klienti, zvláště maminky s dětmi, si pak přicházejí pro Bachovy esence. S těmito esencemi - a ještě dalšími - pracuje i kineziologie. Jsou to velmi jemné květové esence, které se primárně předepisují na negativní emoční stavy.

Ceník

platný od 1. září 2019

Individuální konzultace

Délka trvání cca 1,5 až 2 hodiny

1200 Kč

Konzultace pro Bachovy esence

Délka trvání max. 1 hodiny

400 - 600 Kč

Homeopatická kontrolní konzultace

Délka trvání max. 1 hodina

400 - 600 Kč