O mně

Vždy mě fascinovaly zprávy a zmínky o léčitelích, babkách kořenářkách nebo prastarých léčebných metodách, které vidí člověka jako celek, jako příběh. Jakou sílu a moc mají dary přírody, byliny, kameny nebo různé potraviny. 

Občas se ke mně dostala zajímavá informace, ale unášená proudem života jsem se stala inženýrkou ekonomie, věnovala se marketingovému průzkumu trhu a poté na pár let zakotvila v marketingovém oddělení velké firmy. Do světa alternativních léčebných přístupů mě hlouběji přivedly mé tři dcery. Už během těhotenství jsem se začala častěji zamýšlet, jak přistupovat ke zdraví svému i jejich, jak ho dlouhodobě udržet, jak ho v případě onemocnění opět navrátit.

Konvenční lékařské postupy mi někdy připadaly příliš invazivní nebo nerespektovaly celostní přístup. Tušila jsem, že naše nemoci se nám nedějí "náhodou", že mají pro nás hlubší význam, pokud se ho rozhodneme hledat a vnímat. Z potřeby dobře pečovat o své děti a blízké se brzy rozvinul zájem, moje touha po informacích a pochopení souvislostí rostla, samostudium už nestačilo, a tak jsem začala studovat homeopatii na Homeopatické akademii v Praze, kde jsem absolvovala základní tříleté studium a následně dvouleté nástavbové studium, účastnila se přednášek předních domácích i zahraničních homeopatů a pomalu začala pracovat s klienty. Pak jsem objevila Bachovy esence a moje nadšení se rozšířilo i na tyto jemné květové esence. 


Consequatur vel illum qui dolorem eum fugiat quo voluptas nulla pariatur at vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque corrupti.