O mně

Moje cesta k tomu, co dnes dělám, nebyla přímočará. Vystudovala jsem mezinárodní obchod a cestovní ruch na VŠE v Praze, pracovala v marketingovém oddělení nadnárodní společnosti, ale nějak to stále nebylo ono. Pak nastal čas založit rodinu a narodily se mi postupně tři děti. 

S mateřstvím jsem pochopila, že ekonomické vzdělání a práce v korporátu mi uspokojení, které hledám, nepřinesou a že v oblasti zdraví hledám pro své děti celostní přístup. Začala jsem hledat v alternativní sféře. Když dcery povyrostly, vystudovala jsem homeopatii na pražské Homeopatické akademii. Pak jsem přidala Bachovy esence. Když jsem se poprvé setkala se svalovým testem (což je jeden z hlavních pilířů kineziologické metody 3in1), naprosto mě fascinoval. Jak to funguje? Proč a jak tělo odpovídá? Na odpovědi na mé otázky jsem si musela počkat a vyplatilo se:-). Dokončila jsem základní výcvik (13 stupňů) a věnuji se práci s klienty. 

Na homeopatii a Bachovy esence nedám dopustit, ale One Brain je moje srdcová záležitost. Kromě toho, že je to ucelený systém, který kompiluje nejrůznější poznatky, postupy a informace, oceňuju, že ponechává volbu a řešení na klientovi. Vrací mu sílu a moc v tom nejlepším slova smyslu. Sama jsem hloubku, jemnost a účinnost této metody na vlastní kůži zažila v určité etapě svého života, byla mi obrovskou pomocí a zůstává dodnes. Jsem přesvědčená, že díky ní je můj život radostnější, mnohé situace a vztahy vidím v jiném světle a cítím, že mám svůj život víc než kdy dřív ve svých rukou, což vnímám jako dar i zodpovědnost. A to bych ráda předávala dál.