TVOŘENÍ

... JE ESENCÍ ŽIVOTA ...

Kroužek ručních prací pro děti

Znalost těchto technik (háčkování, pletení, šití) není jen praktickou záležitostí, ale pomáhá dětem rozvíjet jemnou motoriku, estetické cítění, smysl pro celek i detail a v neposlední řadě i trpělivost.

Háčkování a pletení, podobně jako další tvořivé činnosti, při kterých se zapojují obě ruce a prsty a vyžadují určité soustředění, napomáhají propojení obou mozkových hemisfér a rozvíjí tak dětskou schopnost myšlení. Neobyčejné výtvory jsou pak odměnou a "třešínkou na dortu" nejen pro děti.

Tvořivé dílny pro dospělé

Toužíme-li vyklouznout na chvíli z rutiny všedních dnů, něco nového se naučit nebo vytvořit.

Představte si takové moderní přástky, jenže místo draní peří se naučíte šít, háčkovat nebo plést nebo si - již znalí nebo znalé věci - přijdete vyrobit brož nebo šperk, pouzdro nebo taštičku, dětem zvířátko na hraní nebo ručně šitou panenku... Ještě navíc si u toho můžete popovídat a možná budete překvapení, že i odpočinout.

Kreativní dílny "na míru"

Aneb když potřebujete vymyslet zábavu pro děti nebo i dospělé na dobu určitou...

Tvořivé dílny na míru šité jejím účastníkům (pohlaví, věk, zručnost, zájmy apod.) a události (narozeninové oslavy, party, Vánoce, Velikonoce...).


Ceny za nabízené služby budou stanoveny individuálně, na základě dohody. Cenu ovlivňuje počet účastníků, náročnost na materiál, délka setkání, v případě opakování jejich celkový počet.